You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Angajări

Lăcătuș Confecții Metalice

Compania noastră angajează Lăcătuș Confecții Metalice dedicați și pricepuți pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul confecțiilor metalice și sunteți pasionați de precizie și calitate, vă așteptăm să aplicați.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul confecțiilor metalice.
  • Cunoștințe de citire a desenelor tehnice.
  • Atitudine proactivă și atenție la detalii.

Responsabilități:

  • Confecționarea și asamblarea pieselor metalice conform specificațiilor.
  • Verificarea calității produselor finite.
  • Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Beneficii:

  • Salariu atractiv.
  • Asigurăm transport.
  • Mediu de lucru plăcut și echipă profesionistă.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare.

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: office@alfamet.ro sau sunați la numărul de telefon 0744-565-612.